Plan na najbliższy czas :)

1. 1 czerwca w dzień dziecka chcemy zabrać dzieciaki w fajne miejsce, nie zdradzamy jeszcze szczegółów, ale prosimy o zarezerwowanie tego dnia dla nas.

2. Biwak Namiestnictwa Zuchowego jest to impreza, w której wezmą udział wszystkie gromady z naszego hufca.Biwak odbędzie się w terminie 10-12.06.2016r. w Gimnazjum nr 2 w Tuszynie. Mamy zapewniony dojazd w obie strony autokarem. Koszt wyjazdu to 45zł. W cenie jest zakwaterowanie(warunki turystyczne – jak na ostatnim biwaku), przejazd autokarami, ubezpieczenie, pełne wyżywienie, emblemat sprawności, buton oraz materiały programowe. Ostateczny termin wpłat to 1 czerwca! Po tym terminie nie będzie można już zgłosić dziecka.

3. Wyjście na kręgle. Zgodnie z naszą coroczną tradycją na ostatniej zbiórce wychodzimy na kręgle do manufaktury. Będzie to 22.06 :) Więcej szczegółów wkrótce.

4. Zakończenie roku harcerskiego jest to jedno z bardzo ważnych wydarzeń organizowanych przez nasz hufiec. Termin to 25czerwca(sobota) w godzinach ok. 9:00-16:00 w parku na Zdrowiu. W tym dniu nasze zuchy wezmą udział w grze, w której będą rozwijać się duchowo, fizycznie, emocjonalnie, społecznie oraz intelektualnie. Na końcu będziemy uczestniczyć w apelu kończącym rok harcerski. Wydarzenie zapowiada się bardzo fajnie, więc nie chcemy aby zabrakło na nim 8 :) Koszt całej imprezy to 7zł, wpłaty i zgłoszenia przyjmuję również do 1 czerwca!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.