Ósemka podbiła scenę muzyczną!

Tak jak się spodziewaliśmy Festiwal Piosenki „Bzzzyk” 2013 w Zgierzu był niesamowitym przeżyciem dla każdego z nas, a dla większości dzieci był to w końcu pierwszy wyjazd na cały weekend ;-) ! Nasze liczne przygotowania i zaangażowanie zaowocowało zdobyciem II MIEJSCA W KATEGORII HARCERSKIEJ!!! :-D Jesteśmy z Was baaaardzo dumni! Uważamy, że podczas tego docelowego występu naprawdę daliście z siebie wszystko! Główną nagrodą jest wyjście na ściankę wspinaczkową w Manufakturze :-) W kategorii dowolnej III miejsce zajął duet z naszej gromady – Maja Kurczak i Piotrek Wojtas! Gratulujemy Wam talentu oraz odwagi, byliście niesamowici! Dodatkową atrakcją była jeszcze wycieczka do aquaparku w Ozorkowie. Wodne szaleństwo lubi większość z nas! ;-) Mogliśmy też zjeść obiad w restauracji. Chciałybyśmy jeszcze podziękować druhowi Maciejce za prowadzenie prób oraz za obecność na biwaku. To było bardzo miłe doświadczenie, a dzieciaki Ciebie uwielbiają! :-) Podczas festiwalu odwiedziły nas jeszcze druhny Ada i Kasia!

. . . . . . .. . . . . . .
. . . . . . .. . . . . . .

Więcej zdjęć w zakładce GALERIA (na górze strony)

10 Responses to Ósemka podbiła scenę muzyczną!

  1. druhna to był naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj fajniejszy biwak na jaki pojkechałam a jak zaśpiewała maja i zaśpiewał piotrek to było takie wspaniałe i dziękujemy druhny za tak na naj naj naj naj naj naj naj naj fajniejszy biwak na całym wielkim świecie
    wiesz

    buziaczki biwak był super!!!!!!!!!!!!!!

  2. Fantastyczne filmiki i zdjęcia…gratuluję całej gromadzie,ale przede wszystkim kadrze to co w takim czasie udało Wam się osiągnąć i stworzyć taką zwartą grupę,atmosferę i klimat to niesamowite…..DZIĘKUJĘ za radość daną Mojemu dziecku i całej reszcie szkrabów…….

    • To my dziękujemy za te ciepłe słowa. To idealna motywacja do dalszego działania! Pozdrawiam serdecznie ;-) ;-)

  3. Na biwaku było super szkoda tylko że nie wygraliśmy:( ale i tak mamy fajną nagrodę nie mogę sie doczekać kiedy pójdziemy na ściankę wspinaczkową

  4. Bardzo mi się podobało na biwaku:) Wspinam się na skałkach i jest bardzo fajnie i jestem ciekawy jak jest na ściance wspinaczkowej. Chciałbym z drużyną pojechać w skałki :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.