Ósemka podbiła scenę muzyczną!

Jesteśmy już po super biwaku! Wróciliśmy ze wspaniałymi wspomnieniami oraz wielkim sukcesem :) Ósemka zawładnęła sceną muzyczną! Pierwszego dnia wzięliśmy udział w koncercie piosenki harcerskiej, zaprezentowaliśmy się z utworem „Jeden świat, jedno przyrzeczenie”. Następny dzień był pełen atrakcji, zaczęliśmy od odwiedzenia piekarni, w której upiekliśmy swój własny chleb! Musimy przyznać, że był pyszny :) Zwiedzaliśmy również Muzeum Regionalne im. Wł. St. Reymonta i wzięliśmy udział w warsztatach garncarskich. Każdy ulepił oraz pomalował swoje własne naczynie. Po pysznym obiedzie, odbyły się ostatnie przygotowania do wieczornych występów. Ćwiczyliśmy ustawienie, śpiewaliśmy oraz samodzielnie wykonaliśmy ozdoby do włosów. Wieczorem nadszedł długo oczekiwany czas. Występowaliśmy na scenie aż dwa razy! W kategorii piosenka ludowa zaśpiewaliśmy „Wiła wianki” a w konkurencji „Teatr jednego wiersza” wystawiliśmy „Lokomotywę”. Tego wieczoru czekała nas jeszcze jedna niespodzianka! Zdobyliśmy dwie nagrody specjalne. Pierwszą z nich wręczył nam sam przewodniczący ZHP hm. Dariusz Supeł za nasz występ w kategorii piosenka harcerska. Drugą wójt gminy Lipce Reymontowskie Jerzy Czerwiński, który docenił nasze przedstawienie „Lokomotywa”. Ostatniego dnia naszego wyjazdu zostały ogłoszone oficjalne wyniki całego festiwalu. Zdobyliśmy 1 miejsce w kategorii „Piosenka harcerska” oraz 3 miejsce w kategorii „Teatr jednego wiersza”. Nasze starania zostały docenione :) Otrzymaliśmy wiele wspaniałych nagród. Jedna z nich to biwak gromady w Zarzęcinie! Jesteśmy bardzo zadowoleni i dumni z całej gromady!

11063048_794137920639973_1260423077_n11

One Response to Ósemka podbiła scenę muzyczną!

  1. BRAWO!!!
    Wspaniały sukces naszych zuchów!
    Owoc ciężkiej pracy dzieciaków i całej kadry.
    Jestem dumny, że moja córka należy do Waszej gromady.
    Jeszcze raz gratuluję!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.