Konkurs z super nagrodami!

Tak jak obiecaliśmy, umieszczamy konkurs z super nagrodami! Waszym zadaniem jest napisanie w komentarzu wierszyka o naszej gromadzie, który będzie miał minimum 4 wersy.  Należy podpisać się imieniem i nazwiskiem, abyśmy wiedzieli do kogo ma trafić nagroda :) Rozstrzygnięcie i uroczyste wręczenie nagród nastąpi na poniedziałkowej zbiórce(1.12.2014r.) Jesteśmy bardzo ciekawi, jak nasi mali artyści poradzą sobie z tym zadaniem!

Czas start! :)

2 Responses to Konkurs z super nagrodami!

 1. Kurs Atlantyda to super gromada,
  źle o niej mówić nie wypada.
  Zawsze gotowi na nowe przygody,
  każdy podjąć wyzwanie jest gotowy.
  Kadra nasza jest the best,
  a każda zbiórka to odwagi test.
  Więc wpadaj do nas w każdy poniedziałek,
  nudzić się z nami nie będziesz wcale.

 2. Do krainy uśmiechu i zabawy zapraszamy!
  Kurs Atlantyda już obrany,
  Jeśli chcesz tam płynąć razem z nami,
  w 8 gromadzie serdecznie witamy:-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.