IV Piknik Żeglarski!

To idealna propozycja spędzenia w sposób wyjątkowy najbliższego weekendu! Otrzymaliśmy zaproszenie od organizatora IV Pikniku Żeglarskiego na Stawach Stefańskiego. Będzie bardzo dużo żeglarskich atrakcji. To przede wszystkim uroczyste otwarcie sezonu żeglarskiego! ;-) Godnie zaprezentujemy się gromadą, a wybrany zuch wciągnie flagę na maszt! Odbędą się Finały Regat Dzieci i Młodzieży w klasie Optymist oraz Regaty Kajakowe mieszkańców Łodzi o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego, w których mogą Państwo wziąć udział wraz z dziećmi! :-D Będą też artystyczne atrakcje oraz występ zespołu PIRANIE + niespodzianka. Termin imprezy to 19 maja (niedziela). Spotykamy się w mundurach o godz. 11:30 przy Przystani MOSiR lub o 10:00 pod naszą szkołą. Po uroczystości otwarcia sezonu żeglarskiego dzieci będą mogły zdjąć mundury i założyć chusty. Do zobaczenia w niedzielę! ;-)

 

W GALERII SĄ JUŻ ZDJĘCIA! :-P
Dziękujemy p. Boryckiemu za część zdjęć

One Response to IV Piknik Żeglarski!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.