Garść informacji!

BIWAK GROMADY

Z radością zapraszamy wszystkie zuchy na biwak naszej gromady! Będzie on podsumowaniem sprawności, którą właśnie zdobywamy. Biwak odbędzie się w terminie 6-8.05.2016r. w okolicach Łodzi, o dokładnym miejscu poinformuje Państwa smsem. Koszt biwaku to 25zł, zgłoszenia oraz wpłaty najlepiej do następnej zbiórki lub możemy umówić się na dodatkowy termin. Zapewniamy wyżywienie(śniadania, kolacje, obiad, kiełbaski na ognisko oraz picie), nocleg w warunkach turystycznych czyli dzieci muszą mieć karimaty i śpiwory, dojazd na miejsce oraz materiały programowe. W niedziele 8 maja dodatkowo mamy możliwość wzięcia udział w obchodach Dnia Strażaka(informacja niepotwierdzona) oraz będziemy chcieli zaprosić Państwa na zebranie dotyczące kolonii. Wszystkie szczegóły już za tydzień. Biwak będzie tylko w naszym gronie, będziemy mogli miło spędzić czas, jeszcze bardziej zintegrować się przed kolonią i dużo się nauczyć!

3 MAJA       

Zbiórka 4maja zostaje odwołana, jednak chcielibyśmy aby nasze zuchy wzięły udział w obchodach 3 Maja, wtedy również będzie można wpłacić za biwak. Chcielibyśmy zaprezentować się jak najliczniej, więc jeśli jakiś zuch mógłby się wtedy pojawić proszę o jak najszybsze poinformowanie mnie o tym. Spotkanie oczywiście w mundurach. Dokładne godziny i miejsce spotkania podam Państwu smsem gdy tylko je otrzymam od organizatorów.

 

2 MAJA

2 maja w Święto Flagi łódzkie hufce organizują piknik w Parku Staromiejskim w godzinach 11-14. Zapraszamy zuchy tym razem z rodzicami, aby wspólnie świętować ten radosny dzień. My jako kadra również tam będziemy, więc można zostawić dzieci pod naszą opieką. Będzie można wziąć udział w placówkach związanych z symbolami narodowymi i w harcbiegu. Również mile widziane nasze mundury.

Jesteśmy świadomi, że będzie to bardzo harcerski tydzień! Jednak jesteśmy dobrze działającą gromadą i chcemy aby zuchy jak najwięcej wyciągnęły z naszych działań :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.