Festiwal Piosenki „Bzzzyk” 2013

Festiwal Piosenki „Bzzzyk” to coroczna impreza organizowana przez Hufiec ZHP Łódź Widzew od wielu lat dla wszystkich gromad i drużyn w nim działających. Będzie można poznać inne zuchy i harcerzy. To idealna okazja, aby wspólnie przygotować się do występu, show  i zaprezentować się na prawdziwej scenie! Przygotowaniom zawsze towarzyszy duża ilość śmiechu i zabawy, a sam występ to niesamowite przeżycie. Można występować w kilku kategoriach. Nasza gromada wystąpi w kategorii dowolnej oraz harcerskiej. Już poznaliście jedną piosenkę, z którą podbijemy światową scenę muzyczną! Doszły do nas słuchy, że organizatorzy zapewnili naprawdę atrakcyjne nagrody ;-)
Co? Festiwal Piosenki „Bzzzyk”
Kiedy? Weekend 15-17 marca  2013 (piątek, sobota, niedziela)
Gdzie? Nocować będziemy w ZSO im. Staszica w Zgierzu
Będzie to najdłuższy jak do tej pory wyjazd gromady, ale atrakcji będzie tyle, że nie będzie czasu na nudę! Piątkowe występy umili nam  zespół Drop Pants. Będzie można pobawić się wspólnie z występującymi. W sobotę przewidziana jest wycieczka do aquaparku w Ozorkowie. Jeżeli ktoś nie ma ochoty wziąć udziału w wodnym szaleństwie (baseny, sauny, jacuzzi) to oczywiście zorganizujemy inaczej ten czas tylko prosimy o wcześniejsze poinformowanie. Podczas sobotniego popołudnia wystąpimy razem z druhem Maciejką! 
Na biwak pojedzie z nami jeszcze druhna Kasia. Występy w kategorii harcerskiej będą odbywać się na prawdziwej scenie (w zupełnie innym budynku).
Koszt całego biwaku? 40 zł (+ dofinansowanie z konta gromady)
Cena wpisowego obejmuje zakwaterowanie, wynajem sali na sobotni występ, usługi zespołu, wejście do aquaparku, przejazd do Ozorkowa, wyżywienie (2x śniadanie, 2x przedobiadek, 1x obiad, 1x podwieczorek, 2x kolacja), nagrody dla zwycięzców, pamiątkowe buttony dla wszystkich.
W piątek spotykamy się na miejscu o godz. 17:30. Prosimy o osobisty odbiór dzieci w niedzielę o godz. 12:00.
Wpłaty? Przyjmujemy do zbiórki 6marca.
Festiwal Piosenki „Bzzzyk” będzie przygodą dla państwa dzieci, dlatego zachęcamy, aby każdy zuch z naszej gromady pojechał. Razem możemy więcej! ;-)
Lista osób:
1. Kwiatkowska Weronika
2. Herman Szymon
3. Herman  Ziemek
4. Angiel Wojtek
5. Sokołowski Dawid
6. Leszczyk Mikołaj
7. Wolan Wiktoria
8. Krawczyk Julia
9. Krawczyk Rozalia
10. Wojtas Piotr
11. Pisarek Natalia
12. Jakubowska Klaudia
13. Rólka Natalia
14. Gałkiewicz Wojtek
15. Krzaczek Amelka
16. Kurczak Maja
17. Kurczak Julia
18. Czerwińska Marta
19. Woszczyk Marysia
20. Chabrowski Mikołaj
21. Grobel Maks
22. Grobel Martyna
23. Borycki Kasper
24. Augustyniak Paulina
25. Pawlak Dagmara
26. Obalska Emilia
27. Skalska Natalia
28. Skalska Klaudia
29. Pawłowski Dawid
30. Jabłoński Patryk
31. Motylewski Kuba

6 Responses to Festiwal Piosenki „Bzzzyk” 2013

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.