Bzzzyk 2015 – szczegóły

Spotykamy się w najbliższy piątek (13.03) o godzinie 16:30 na dworcu Łódź-Widzew. Prosimy o punktualne przybycie. Koniecznie należy mieć na sobie chustę gromady! Powrót planowany na godzinę 13:30 również na dworzec Łódź-Widzew. Prosimy aby dzieci były zapakowane w jeden plecak, który zdołają udźwignąć. Należy mieć ze sobą legitymację szkolną i przekazać ją na dworcu drużynowej. Do plecaka należy spakować: karimatę, śpiwór, poduszkę, ciepłą piżamę, mundur, czarną i jednokolorową koszulkę na występy, trzy bluzki, bluzę, dwie pary długich spodni(w tym jedne czarne, gładkie do mundur) bieliznę na zmianę, przybory do jedzenia (kubek, talerz, miska, sztućce) , przybory do mycia (szczoteczka, pasta, szczotka do włosów, ręcznik) oraz buty na zmianę. Jeśli dziecko przyjmuję jakieś leki, prosimy o dostarczenie takiej listy do drużynowej. Zachęcamy do zostawianie telefonów komórkowych w domu, kadra nie bierze za nich odpowiedzialności. Dzieci dzięki temu wyniosą więcej z biwaku, a nam ułatwi to pracę. Będzie możliwość skorzystania z naszych telefonów.

Czeka nas super zabawa!

One Response to Bzzzyk 2015 – szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.