Biwak namiestnictwa zuchowego 2017

Witajcie, Synowie Adama i Córki Ewy!

Pola i lasy pokryte są śniegiem, a temperatura jest coraz niższa – ma na to wpływ działalność królowej zła – Białej Czarownicy. Jeśli macie w sercach odwagę, zapraszamy Was do wyruszenia na przygodę do krainy Narnii, gdzie będziecie mieli okazję, by stanąć oko w oko z Czarownicą, ale także poznać smak prawdziwej przyjaźni.

Zapraszamy wszystkie zuchy do przeżycia wspaniałej przygody na biwaku namiestnictwa zuchowego „Odlot”.    Biwak odbędzie się 3-5.03.2017r. w Łasku. Wspólnie dojedziemy tam w piątek ok. godziny 16:20 pociągiem z Dworca Łódź Kaliska, wrócimy w niedzielę w to samo miejsce o godzinie 13:15. Koszt biwaku to 45zł (zapewniamy zakwaterowanie w warunkach turystycznych, transport w obie strony, ubezpieczenie, materiały programowe, ciepłe napoje, produkty na śniadanie i kolacje, pyszny obiad w sobotę, plakietkę). Na biwak trzeba zabrać legitymację, karimatę, śpiwór, poduszkę, naczynia, kubek, mundur, chustę gromady, koszulkę gromady, piżamę, buty na zmianę, bieliznę oraz ciepłe ubrania, oraz strój rycerski na bal na narnijskim zamku. Wszystkie szczegóły będę wysyłać przed biwakiem. Zgłoszenia i wpłaty zbiera druhna Julia jak najszybciej, ostateczny termin to 27.02.

Liczba miejsc ograniczona! :)

DSC07346

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.