Andrzejkowy biwak Szczepu!

W ostatnim czasie nasza gromada wzięła udział w magicznym, andrzejkowym biwaku organizowanym przez szczep 58 Łódzkich Wodnych Drużyn Harcerskich.

Wyjazd był pełen super atrakcji! Gdy przybyliśmy do Hogwartu, stworzyliśmy własne magiczne kufry czarodziejów :) Nagle druh Adrian i druhna Julia zostali porwani przez złych ludzi , musieliśmy ich ratować! Wyruszyliśmy do lasu gdzie stoczyliśmy bitwę i odbiliśmy naszą kadrę! Zorganizowaliśmy również turniej Quidditcha, znaleźliśmy różdżki i wykonaliśmy magiczne amulety. Braliśmy też udział w czarodziejskich zajęciach (zostaną one naszą tajemnicą)! :)  Niektórzy na biwaku odbyli pierwszą jazdę pociągiem! :)

Mamy nadzieje, że wszystkie zuchy wróciły zadowolone z biwak i będą go miło wspominać <3 Pod spodem umieszczamy link do zdjęć.

ANDRZEJKOWY BIWAK – ZDJĘCIA

00m

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.